A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gena - Du Me Pi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/12/2013

2013-12-17T19:00:01

Song from the album:

"Se Të Dashuroj"


hajde , hajde ,hajde hajde
e du me pi , e du me pi
e du me piiiiii
e mo nje gote raki
e du me pi ,e du me pi
e du me piiiiiii
o me shoqerine
se m'ka zene ,se m'ka zene
se m'ka zene
e shkreta dashni (x2)

e du me pi ,e du me pi
e du me piiiiiii
o nje gote konjak (x2)
se m'ka zene ,se m'ka zene
se m'ka zeneeeeeeee
i shkreti marak (x2)

e ti mori raki raki
moj raki ti je harem
zemren se c'ma dogje flake
shpirtin ma copetove (x2)

ti mori raki raki
moj raki ti je harem
shpirtin se c'ma dogje flake
shpirtin ma copetove (x2)


Lyrics submited by ANONIM
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019