A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Gena - I Dashuruar Jam


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/12/2013

2013-12-23T16:30:15

Song from the album:

"Se Të Dashuroj"


I dashuruar i helmuar
jam per ata sy,
sa shum njoha,sa shum njoha
por asnje si ty,do ti lutem
vetem zotit te me kthehesh ti
do ti lutem vetem zotit te me duash ti..

2x)jo seshte faj te dashurohesh
te besh si femije
as te duash dhe te falesh per nje dashuri
do ti lutem vetem zotit te me kthehesh ti
do ti lutem vetem zotit te me duash ti..


Lyrics submited by  endrita
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019