Live Video

Gena - Ra Faja Nga Fiku


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/12/2013

2013-12-23T16:08:59

Këngë e albumit:

"Jo S'mund Të Lej"

Këngë e albumit:

"Se Të Dashuroj"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ra Faja Nga Fiku" kënduar nga Gena.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gena i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...