A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Gena - Duhet  (Feat. Zzap And Chriss)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/03/2014

2014-03-30T13:55:44

Featuring

Zzap And Chriss

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13


Mos më prit më shumë
Nuk do gjesh si unë
Ti ma lodhe këtë zemër
jepi fund
është shkruar lart
dhe për ne një varg
do ta gjej edhe unë
një ditë shpirtin binjak

REF:
Duhet, duhet t'ishim dashur pak
ne nuk patëm fat,
ne nuk patëm fat
Duhej, duhej të mos të doja unë
se më vrave shumë
se më vrave shumë

Unë mendoj për ty
unë jetoj për ty
je gjitçka që unë ndjej
je vetem ti
falma dashurinë
s'është aspak gabim,
të kërkoj mbi re
si engjull shpirti im

REF:
Duhet, duhet t'ishim dashur pak
ne nuk patëm fat,
ne nuk patëm fat
Duhej, duhej të mos të doja unë
se më vrave shumë
se më vrave shumë


Ky tekst u dërgua nga Lavdro
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019