A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gena - Te Kam Dashuri  (Feat. Ervin Gonxhi)


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/02/2015

2015-02-18T16:51:02

Featuring

Ervin Gonxhi

Participating in

Zhurma Show 2015


Me veten mendoja
Se ti ike dhe me le se di
Te doja un te doja
Dhe te dua
Te kam dashuri
Te kam dashuri
Gjysma ime ti
Te kam dashuri
Gjysma ime ti

Gjysma ime ti
Zemra ime ti
Dashuria ime ti ti ti ti (4x)

Me veten mendoja
Se ti ike dhe me le se di
Te doja un te doja
Dhe te dua
Te kam dashuri
Te kam dashuri
Gjysma ime ti
Te kam dashuri
Gjysma ime ti

Gjysma ime ti
Zemra ime ti
Dashuria ime ti ti ti ti (4x)

(music....)

Gjysma ime ti
Zemra ime ti
Dashuria ime ti ti ti ti (4x)


Lyrics submited by Romina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019