A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Gena - Pike Ne Oqean  (Feat. Mimoza Shkodra)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  175

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/02/2016

2016-02-05T15:07:40

Featuring

Mimoza Shkodra

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 15


Gena:
Thonë se dashuria
është një ndjenje e forte
brenda saj bën dimer edhe ftohte
cdo moment te ndjej
edhe pse larg te kam
dua te te prek
se ndjej shume mall .

Mimoza:
Deri sa mendova , kuptova
se ndjeja shume zjarr
kur me the te dua
une humba dhe koha u ndal
Ma rrembeve puthjen, puthjen
ti puthjen e pare
dhe une mbeta pa asnje fjale.

Ref:
Dashuria jone
mbeti nje roman pa fjale
Dashuria jone
si nje pike ne oqean .
Le ta themi sot
ne nje kenge per dashurine
se pas shiut thone dielli per ne do te linde .

Gena:
Dashuri e pare
ishe ti per mua
ndjeja frike te thoja se te dua
Çdo moment te ndjej dhe
pse larg te kam
dua te te prek
se ndjej shum mall.

Mimoza:Deri sa mendova , kuptova
se ndjeja shum zjarr
kur me the te dua
une humba dhe koha u ndal
Ma rrembeve puthjen , puthjen
ti puthjen e pare
dhe une mbeta pa asnje fjale .

Ref:2x
Dashuria jone
mbeti nje roman pa fjale
Dashuria jone
si nje pike ne oqean .
Le ta themi sot
ne nje kenge per dashurine
se pas shiut thone dielli per ne do te linde .


Ky tekst u dërgua nga LucianoKartolina (1)

U krijua nga Arton avdyli 2018-06-22 21:21:35
Cdo moment te ndjej the
Pse larg te kam
Dua te te prek
Se ndjej shumm mall

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019