A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gena - Merri Te Gjitha


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/07/2015

2015-07-15T14:54:44

Këngë e albumit:

"Merri Te Gjitha"


Ne dy pjes zemren e ndava,
nje ta fala, nje se ndala
dhe pa zemer prap per ty jetoj
po ta fal qe me harrove
ska rendesi qe me lendove
tjeter kend si ty un skom me pas


meri qe te gjitha ti meri dashurin qe ti braktise dashuria sdo te fal... (2x)

Ti je dielli un jom drit
sa shum net une ty te prita
te kujtoj cdo qast
un ty me malle
po ta fal qe me harrove
ska rendesi qe me lendove
tjeter kend un si ty skom me pas..

meri qe te gjitha ti meri dashurin qe ti braktise dashuria sdo te fal... (4x).....


Ky tekst u dërgua nga Ridi Pr
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019