A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gena - Mesazh


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/10/2016

2016-10-14T14:09:18

Song from the album:

"Pa Adrese"


Per cdo nate mesazh u bo kohe e gjate
spo e le rahat une ate vajze
e di qe me don shume e dashuroj
pak nga pak ajo do te me pranoj
njemij her asaj une ja kom then
ajo spo guxon dhe kjo po me qmend
njemije jete per ty i kisha dhene
njemije jete me ty jo me tjeter kon.. (2X)


Lyrics submited by Ridi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019