Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gena - Xheloz

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xheloz".
3. Video është e këngës "Xheloz", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gena - Xheloz  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Muzika & Orkestrimi:

Edlir Begolli

Teksti:

Gena

Këngë e albumit:

"Pa Adrese"

Komente

Asnjë Koment

11/10/2016

2016-10-11T20:38:42+00:00cdo moment me ty
te ndjej un pa mase
e di qe jam gabim
se fsheh xhelozine

pak a shum nervoz
s'jam aspak rehat
ah kjo xhelozi
po me len pa mend

ref: 2x
xheloz per ty un jam
sa her qe s'te kam prane
xheloz per dashurine
xhelozia eshte gabim

me shoqet kur je
s'po te le rehat
ah kjo xhelozi
sikur ben magji

pak a shum nervoz
s'jam aspak rehat
ah kjo xhelozi
po me len pa mend


Ky tekst u dërgua nga admiral
Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet