Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Shqiponja E Lire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Linda une ne kete bote
Ne te bukuren Shqiperi
Trima,histori, dhe lote
Gjaku im eshte kuq e zi..

Jo une kurr se kam harruar
Amanet mu ma kan len
Ne kte toke te bekuar
Shqiperine e kemi nene

Refreni
Oooo ooo flututuron Shqiponja e lire
Oooo ooo te t'shohin e krejt le ta din
Oooo ooo flututuron Shqiponja e lire
Oooo ooo me zemer e duam Shqiperine

Gege,e tosk,e arbereshe
Cameri e diaspore
Dhe peng perjet ne zemer
Moj e shtrenjta jone Kosove

Jo une kurr se kam harruar
Amanet mu ma kan len
Ne kte toke te bekuar
Shqiperine e kemi nene

Refreni
Oooo ooo flututuron Shqiponja e lire
Oooo ooo te t'shohin e krejt le ta din
Oooo ooo flututuron Shqiponja e lire
Oooo ooo me zemer e duam Shqiperine

Oooooo ooooo...
Oooooo ooooo...

Refreni
Oooo ooo flututuron Shqiponja e lire
Oooo ooo te t'shohin e krejt le ta din
Oooo ooo flututuron Shqiponja e lire
Oooo ooo me zemer e duam Shqiperine
Gena
Publikimi: 12/12/2019
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 17
Festivali: Festivali I 58-Të Në Rtsh
Muzika: Gena
Teksti: Endrit Mumajesi
Orkestrimi: Gent Myftaraj & Vin Veli
Video Produksioni: MAX Production


Gena - Shqiponja E Lire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqiponja E Lire".
3. Video është e këngës "Shqiponja E Lire", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0