Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Trendafili Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  12

Se te kam dashur me gjith zemer
dhe sa te dua ti e di
Nje trendafil ka per cdo femer
Trendafili im je ti

Ne trup ti ke aromen time
Kudo kudo dhe nese humb
Do t'gjej sy mbyllur zemra ime
Kudo kudo je ti jam une

Se te kam dashur me gjith zemer
dhe sa te dua ti e di
Nje trendafil ka per cdo femer
Trendafili im je ti

Se do te dua sot e neser
Ti je e vetmja dashuri
Nje trendafil ka per cdo femer
Trendafili im je ti

Cdo dite cdo dite malli me merr
Me merr merr dhe pse te kam
Cdo nate cdo nate qe dielli bien
I cmendur ne trupin tend une jam

Se te kam dashur me gjith zemer
dhe sa te dua ti e di
Nje trendafil ka per cdo femer
Trendafili im je ti

Se te kam dashur me gjith zemer
dhe sa te dua ti e di
Nje trendafil ka per cdo femer
Trendafili im je ti

Se do te dua sot e neser
Ti je e vetmja dashuri
Nje trendafil ka per cdo femer
Trendafili im je ti
Gena
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/07/2020
Muzika: Gena
Teksti: Endrit Mumajesi
Orkestrimi: De Vox
Video Produksioni: MAX Production


Gena - Trendafili Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trendafili Im".
3. Video është e këngës "Trendafili Im", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0