Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Valle Shqiptare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Si nje lule bor
Ne kte nat te madhe
Ti moj nusja jon
Hidhe sot nje valle
Kjo esht dasma jon
Dasma jon e madhe
Le ta djegim sot
Me valle Shqiptare

Hidhe sot
3x
Digje ti
2x
Me vallen Shqiptare

Dasma po ben Dibra
Shkupi, Gostivari
Po e djeg Prishtina
Shkodra, Elbasani
Zjarr e ben Camria
Gjakova, Tropoja
Korca, Kruja, Vlora
Nona esht Tirona

Refreni 4x:
Hidhe sot
3x
Digje ti
2x
Me vallen Shqiptare


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Gena
Publikimi: 31/12/2020
Muzika: Gena
Teksti: Gena
Produksioni: Gent Myftaraj
Choreography: Jonel Asabella


Gena - Valle Shqiptare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Valle Shqiptare".
3. Video është e këngës "Valle Shqiptare", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0