Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Mu Ke Bo Fiksim (Feat. Labinot Tahiri)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Mu Ke Bo Fiksim" kënduar nga Gena.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Mu Ke Bo Fiksim".

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN
Gena
Featuring: Labinot Tahiri (Labi)
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/07/2023
Muzika: Gena
Teksti: Gena & Elios Shuli
Orkestrimi: Shkëlqim Dule
Video Produksioni: MAX Production
Keyboard: Ervis Caushi
Mix Master: Shkelqim Dule, Gena & Labinot Tahiri
Editing-Coloring: Sami Leka
Make Up: Ermelinda CetaGena - Mu Ke Bo Fiksim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mu Ke Bo Fiksim".
3. Video është e këngës "Mu Ke Bo Fiksim", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0