A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Genc Prelvukaj (Gentz) - Golden Eagle


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/09/2011

2011-09-08T19:07:31

emo do e pimë nga një
e pim bre
me kualitet të lartë
me shije të zjarrte
vjen golden eagle
por ksaj rradhe e arte
pije n'vendin tend
shije qe t'pelqen
kur je tu vozit
gjumi s'pot zen
golden eagle shije
perfekt kejt energji
e gjen ne kosov
edhe ne shqiperi
prej jugu ne veri
prej lindje perendim
golden eagle shije per qefin tim
ejj si e thoni ju shum najs,shum najs


Lyrics submited by  albion
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019