A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Genc Prelvukaj (Gentz) - Golden Eagle 2


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/06/2012

2012-06-09T17:39:24

Merrna pak kerdac Pije per cdo nat
Ma e mira n´bote Shqiponja Dukat
Cok Gyzel shije pije Plot lezet
Made In Kosove mmm...Evet

Bueonseras sinjora
Buenoseras sinjorina
Golden Eagle pina
sa her bashke na rrina
Bella Comostella pije Albano
t´jep energji shperthen si volcano

A t´thash qe vet t'bon mu ni cool...
Sa here marr rruge deri n´Instanbul

Ma e mira n´bote Golden Eagle Mama mia
t´jep energji KOMO bateria

Molto Bene Pije
Molto Bene Shije
(Golden Eagle)

Cok Gyzel Pije
Cok Gyzel Shije
(Golden Eagle)
Najs...


Lyrics submited by Edda
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019