A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Genc Prelvukaj - Hello  (Feat. Blake)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  39

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/07/2017

2017-07-03T14:00:00

Featuring

Blake

Lyrics:

Blake

Music, Lyrics & Arrangement:

Genc Prelvukaj


Dritë,ti bon drit sikur yjet
Shpirt,lej ti arsyet
Zemër,sonte je e jemja
Ti se ki iden qka ni per ty mrena
Honey,edhe ma e omel se mjalta
Vonë,po na nxen neve nata
Fjalt e tua t'arta e me flokt e tua t'gata
po ma marrin krejt vëmendjen e pom prejn si shpata

Blake:
Damn she's moving so fine bang-a bang-a
I wanna make u mine bang-a bang-a
Un jom Albanian and we shut the place down
shut the place down

Ref:
Hello shawty ,hello shawty
merri krejt shoqet po bojna party
Hello shawty,hello shawty pi marr krejt
dostat po bojna party 2x

Genci:
Venin ma lirojn se e boj qe 20 vjet
Ska nevoj me ardh me gucci se un jom brend vet
Baterit i kom plot,prej natyres
Kur une hi n'club tjert i heki prej rrymës
Rimat i kom t'shtrejta me fol per bling-bling
Lirisht thirrëm KONG se moti jom KING
Uuh,ti veti të ton ti n'hip hop je mas luftes
a une autokton
Enough,temen e ndroj qëllimisht
Ktu njerzt qaq kan pi sa qe flasin rusisht
E ti zemra jem shkëlqen si unaza
Un jom udhtari jet,une,e ti je oaza
A lot a lot of hoes i see a lot a lot of hoes
Ti je tjeter sen ti je tjeter dozë
A lot a lot of hoes i see a lot a lot of hoes
Qaq shum tkom marr sa mke qit n'overdoz

Blake:
Damn she's moving so fine bang-a bang-a
I wanna make u mine bang-a bang-a
Un jom Albanian and we shut the place down
shut the place down

Ref:
Hello shawty ,hello shawty
merri krejt shoqet po bojna party
Hello shawty,hello shawty pi marr krejt
dostat po bojna party 3x


Lyrics submited by Olsë
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019