Më mbaj mend (për 1 muaj)


Genc Prelvukaj - Harrove

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harrove".
3. Video është e këngës "Harrove", por nuk këndohet nga Genc Prelvukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Genc Prelvukaj - Harrove  (Feat. Eni Koçi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Teksti:

Eni Koçi

Teksti & Produksioni:

Genc Prelvukaj

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Eni Koçi

19/10/2018

2018-10-19T12:00:51+00:00Sa mall un kam per ty
Sa shummm tkam dasht,
Sa kujtime kemi bashk un ty tkam dasht
Syt mu kan tha me tpa prej kur ike
Shum vite sjena paaa, athu ku jee

Ref: Ti harrove, harrove
Sa shum ne jemi dasht
Edhe shkove ti shkove
E kurr me nuk te pash : 2x

Sa kujtime nditar dhembje nkalendar
Lot neper tinguj e vujtje ndamar
Se din nrrugve me kalldrem
Nvenin ku u ndam, ku u sham u perlam
e kurr mo su pam.
Ku metem na e, e ku metem na
Largsija mu e ty don me na vra
Ku metem na e ku metem na hala nuk e beson qe jemi nda
Zemer athu a jemi dy njerz me fund tlumtur
Athu qe kjo kriz osht perkohsisht
Sa kisha dasht unnn me konun bashk
Krejt krejt ti fali krejt krejt ti jap me kon edhe niher njejten teme prap
Krejt krejt ti fali krejt krejt ti jap me kon edhe niher nzemren tone prap

Ref: Ti harrove, harrove
Sa shum ne jemi dasht
Edhe shkove ti shkove
E kurr me nuk te pash 2x

Ti harrove harrovee
Ne jemi dasht, edhe shkove ti shkove
E kurr me nuk te pash 2x

Ku metem na e ku metem na
Largsija mu e ty do me na vra

Ku metem na e ku metem na e
Hala nuk e beson qe jemi nda 2x


Ky tekst u dërgua nga Lina8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Genc Prelvukaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet