Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gent Pjetri
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14

Gent Pjetri është këngëtar i njohur. Në Maj 2004, Gent Pjetri merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Brezi I Djegur".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Më shumë artikuj nga Gent Pjetri »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet