Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Genta Ismajli - Admit It [Pranoje]

Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Annonim


Pranoje

Me shikon nje here ne sy
dhe tregome a jame per ty
nuk ke nevoj qe ta mundosh veten
ma jep nje puthje ti
asgje ne jete s'me ben me te lumtur
se sa kur jemi bashke

pSe nuk me thua se c'fare ndjen per mua
pse nuk me thua tani
une e pranoj qe ne zemren time
gjithmone do mbetesh ti

ref(2x)

le ta di bota se jame e jotja
ta di se me dashuron
puthjet e nxehta tek ti i gjeta
me afsh i pervelon(x2)

le ta di bota se jame e jotja
ta di se me dashuron
puthjet e nxehta tek ti i gjeta
me afsh i pervelon

Me pak fjal e nje shikim
jetes ti mi jep gezim
ti je i vetmi qe kam takuar
dhe qe me meriton
ti je i vetmi qe kam takuar
dhe qe me meriton ooooooo'

pSe nuk me thua se c'fare ndjen per mua
pse nuk me thua tani
une e pranoj qe ne zemren time
gjithmone do mbetesh ti
le ta di bota se jame e jotja
ta di se me dashuron
puthjet e nxehta tek ti i gjeta
me afsh i pervelon(x2)

le ta di bota se jame e jotja
ta di se me dashuron
puthjet e nxehta tek ti i gjeta
me afsh i pervelon


Admit It

You look at me once in the eyes
So tell me I'm the one for you
Their is no need to torture yourself
You give me one kiss
Nothing else in my life would make me happier
Besides us when we are together

Why don't you tell me how you feel about me?
Why can't you tell me now?
I Admit that in my heart
You will always be

(x2)Let the world know that I am yours
So I'll know that you love me
Those passionate kisses, I've only found from you
With heat it boils

With little words, and one look
You make my life happy
You are the only one I've met
That I deserve
You are the only one I've met
That I deserve

Why don't you tell me how you feel about me?
Why can't you tell me now?
I Admit that in my heart
You will always be

(x2)Let the world know that I am yours
So I'll know that you love me
Those passionate kisses, I've only found from you
With heat it boils

Korrigjo Përkthimin
teksteshqip.com © 2007 - 2017