A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genta Ismajli

Posesiv ➡ Possessivo

 Shqip ➡  Italisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Anny


Posesiv

Come on Baby uouo
No-o.No-o...

Me gënjeshtra e përalla
Dashuri s'ësht kjo !
Për një qast ndërron tre fytyra
Më mir nga un shko

Ti je një mashkull tipik
Në shpirt fanatik
Mirpo un s'të kam frikë
Andaj për gjithmon ti ik

Ke delirin dominues
Në çdo femër t'jesh pushtues
unikat je në mendime
Nuk ke vend zemren time
Un jam shum sendimentale
S'dua dashuri fatale
Posesiv je ti

Come on

ke delir delir delir dominues
je zemër,zemër ti je zemër pushtues
ke delir,delir delir dominues
Je zemër pushtues

Fare nuk fal dashuri
veq ne gishta i numron
Dje te ajo sot tek un nesër te tjetra shkon

Ti je mashkull tipik
Në shpirt fanatik
Mirpo un s'të kam frikë
Andaj për gjithmon ti ik

Ke delirin dominues
Në çdo femër t'jesh pushtues
unikat je në mendime
Nuk ke vend në zemrën time
Un jam shum sendimentale
S'dua dashuri fatale
Posesiv je ti

Come'on...

ke delir delir delir dominues
je zemer zemer ti je zemer pushtues
ke delir, delir, delir dominues
Ti je zemër pushtuuuuuuuuuuuuues

ke delirin dominues
Në çdo femër t'jesh pushtues
Unikat je në mendime
Nuk ke vend në zemren time
Un jam shum sendimentale
S'dua dashuri fatale
Posesiv je ti !!

Come'on ...

ke delirin dominues
Në çdo femër t'jesh pushtues
Unikat je në mendime
Nuk ke vend në zemren time
Un jam shum sendimentale
S'dua dashuri fatale
Posesiv je tiiiiiiiiiiiii


Possessivo

andiamo baby oh ou
no no no
con le bugie e favole
questo amore non è che va così
per un secondo cambi subito volto
meglio che te ne vai da me
tu sei un maschio tipico
nell'anima fanatico
comunque vada io non ho paura
quindi se ne vada per sempre
hai il delirio dominante
ogni femmina bisognerebbe essere dominati
me ne vado pensandoti
non ti tengo nel mio cuore
provo tanti sentimenti
non voglio un'amore fatale
tu sei possessivo
andiamo
hai il delirio dominante
tu sei amore dominato
hai il delirio dominante
sei un ruba cuori
mica io vendo il mio tesoro
potrai contarli con le dita
ieri eri da lei oggi da me domani sarai da lei ovvio
tu sei un maschio tipico
nell'anima fanatico
comunque vada io non ho paura
quindi se ne vada per sempre
hai il delirio dominante
ogni femmina bisognerebbe essere dominati
me ne vado pensandoti
non ti tengo nel mio cuore
provo tanti sentimenti
non voglio un'amore fatale
tu sei possessivo
andiamo
no oh no oh
andiamo
hai il delirio dominante
tu sei amore dominato
hai il delirio dominante
sei un ruba cuori
hai il delirio dominante
ogni femmina bisognerebbe essere dominati
me ne vado pensandoti
non ti tengo nel mio cuore
provo tanti sentimenti
non voglio un'amore fatale
tu sei possessivo
andiamo
hai il delirio dominante
ogni femmina bisognerebbe essere dominati
me ne vado pensandoti
non ti tengo nel mio cuore
provo tanti sentimenti
non voglio un'amore fatale
tu sei possessivo

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019