Genta Ismajli

E Kam Shpirtin Eksploziv ➡ Ich Habe Die Seele Von Explosivstoffen

 Shqip ➡  Gjermanisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: gentaa


E Kam Shpirtin Eksploziv

oh no no noo... na na na... ... yeah... thats right.. its genta in da house let me show you how it get's down..

ti je romantik në shpirt i qet
e une nga ti jam tjetër krejt
no no no
ti je sensual hej jo mor djal
stë shkon ndërmend ty kurr me dal
no no no
e kam shpirtin ekspklosiv
du njeë djalë më atraktiv
t'më dëgjoj e t'më qmoj
e kam shpirtin urragan
du një djal me don zhuan
të jet me mua jeijeeiii
ti nuk je...

Ti je serioz e mben nervoz
me flet per libra je ambicioz

ti je shum klasik e nuk je shik
ndonjehere me dukesh patetik

e kam shpirtin eksplosiv
du nje djal me atraktiv
tme degjoj e tme qmoj
e kam shpirtin urragan
du nje djal me don zhuan
te jet me mua jeieeee
ti nuk je...

e kam shpirtin eksplosiv
du nje djal me atraktiv
tme degjoj e tme qmoj
e kam shpirtin urragan
du nje djal me don zhuan
te jet me mua
jeieeee ti nuk je...


Ich Habe Die Seele Von Explosivstoffen

oh no no noo ... na na na ... ... yeah ... thats right .. ihre genta in da house lass mich dir zeigen, wie es get's down ..

Sie befinden sich im romantischen Geist sind ruhig
den nächsten Ich bin völlig aus dir
nein nein nein
hey du nicht getroffen sinnliche Junge
Ste geht Ihnen nie die Absicht zu gehen
nein nein nein
Ich ekspklosiv Seele
du ein
Junge attraktiver
mich von mir hören qmoj
Ich urragan Seele
du einen Sohn mit Don Juan
der Strahl mit mir jeijeeiii
Sie sind ...

Sie sind ernst und nervös mben
zu sprechen, für die Bücher, die Sie sind ehrgeizig

Sie sind nicht sehr elegante Klassiker
manchmal zu schauen pathetischen

Ich Eksplosiv Seele
du einen Sohn mit attraktiven
tme Ich höre die tme qmoj
Ich urragan Seele
du einen Sohn mit Don Juan
der Strahl mit mir jeieeee
Sie sind ...

Ich Eksplosiv Seele
du einen Sohn mit attraktiven
tme Ich höre die tme qmoj
Ich urragan Seele
du einen Sohn mit Don Juan
der Strahl mit mir
jeieeee Sie nicht ...

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019