A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genta Ismajli

Afer Teje ➡ Vicino A Te

 Shqip ➡  Italisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Arben


Afer Teje

E mirë është kjo natë kur pran meje je ti
dhe m'shikon me plot dashuri
më afrohesh ngadalë
e unë digjem e gjallë
dua të flas por s'kam kohë per fjalë
Ref.
Të gjithë sonte duken të lumtur
Por nuk ka më të lumtur se unë
Mjafton që të jem afer teje
Tjetër qka nuk dua më shumë

Të gjithë sonte duken të lumtur
Por nuk ka më të lumtur se unë
Mjafton që të jem afer teje
Tjetër qka nuk dua më shumë

Sa herë që të shohë
E sa herë që ti vjen
Zemrën time më zjarr ma rrëmben
Ti ishe gjithmonë dashuri e vërtet
Që në mua mbete për jetë

Ref.
Të gjithë sonte duken të lumtur
Por nuk ka më të lumtur se unë
Mjafton që të jem afer teje
Tjetër qka nuk dua më shumë (2x)

Të gjithë sonte duken të lumtur
Por nuk ka më të lumtur se unë
Mjafton që të jem afer teje
Tjetër qka nuk dua më shumë

Të gjithë sonte duken të lumtur
Por nuk ka më të lumtur se unë
Mjafton që të jem afer teje
Tjetër qka nuk dua më shumë

Mjafton që të jem afer teje
Tjetër qka nuk dua më shumë


Vicino A Te

Bella è la notte quando sei con me
e mi guardi pieno di amore.
ti avvicini a me lentamente
e mi sento viva.
Ho voglia di parlare, ma non ho tempo per le parole.

Ref.
Siamo tutti felici stanotte
ma nessuno è felice come me
è sufficiente che io sono vicino a te
Non voglio di più.

Siamo tutti felici stanotte
ma nessuno è felice come me
è sufficiente che io sono vicino a te
Non voglio di più.


Ogni volta che ci guardiamo
e così spesso ti avvicini
tu fai scorrere fuoco nel mio cuore
Sei sempre stato un grande amore
che è sempre dentro di me.


Ref.
Siamo tutti felici stanotte
ma nessuno è felice come me
è sufficiente che io sono vicino a te
Non voglio di più. (2x)


Siamo tutti felici stanotte
ma nessuno è felice come me
è sufficiente che io sono vicino a te
Non voglio di più.

Siamo tutti felici stanotte
ma nessuno è felice come me
è sufficiente che io sono vicino a te
Non voglio di più.

E' sufficiente che io sono vicino a te
Non voglio di più.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019