Genta Ismajli

This Is My Night ➡ Bu benim bir gece

 Shqip ➡  Turqisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: loralora


This Is My Night

i'm at a point in my life
not scared to lose anything
i want it all and i want it now
i'd rather die if i don't win

i am so free like a river
i am so free like a bird
i am so free like a river
i am so free like a bird

ref:
this is my night
this is my party
come on have fun
shake shake your body
this is my night
this is my party
come on have fun
Welcome Everybody

Shake Shake Shake Come on
Shake Shake Shake Come on
Shake Shake Shake Come on
Chikos and Chikas
Shake Shake Shake Come on
Shake Shake Shake Come on
Shake Shake Shake Come on
Chikos and Chikas
i am so free like a river
i am so free like a bird
i am so free like a river
i am so free like a bird

ref:
this is my night
this is my party
come on have fun
shake shake your body
this is my night
this is my party
come on have fun
Welcome Everybody

Shake Shake Shake Come on
Shake Shake Shake Come on
Shake Shake Shake Come on
Chikos and Chikas
Shake Shake Shake Come on
Shake Shake Shake Come on
Shake Shake Shake Come on
Chikos and Chikas

ref:
this is my night
this is my party
come on have fun
shake shake your body
this is my night
this is my party
come on have fun
Welcome Everybody

this is my night
this is my party
come on have fun
shake shake your body
this is my night
this is my party
come on have fun
Welcome Everybody

this is my night
this is my party
come on have fun
shake shake your body
this is my night
this is my party
come on have fun
Welcome Everybody


Bu benim bir gece

Ben hayatýmda bir noktada
hiçbir þey kaybetmezsiniz korkmuyorum
i istiyorum ve ben þimdi istiyorum
i kazanmak deðil daha çok ölmek istiyorum

i bir nehir gibi
i bir kuþ gibi özgür
i bir nehir gibi
i bir kuþ gibi özgür

ref:
Bu benim bir gece
Bu benim partim
hadi eðlenin
vücudunuzu sallayýn sallayýn
Bu benim bir gece
Bu benim partim
hadi eðlenin
Hoþgeldiniz Herkes

Sarsýntý Hadi Shake Shake
Sarsýntý Hadi Shake Shake
Sarsýntý Hadi Shake Shake
Chikos ve Chikas
Sarsýntý Hadi Shake Shake
Sarsýntý Hadi Shake Shake
Sarsýntý Hadi Shake Shake
Chikos ve Chikas
i bir nehir gibi
i bir kuþ gibi özgür
i bir nehir gibi
i bir kuþ gibi özgür

ref:
Bu benim bir gece
Bu benim partim
hadi eðlenin
vücudunuzu sallayýn sallayýn
Bu benim bir gece
Bu benim partim
hadi eðlenin
Hoþgeldiniz Herkes

Sarsýntý Hadi Shake Shake
Sarsýntý Hadi Shake Shake
Sarsýntý Hadi Shake Shake
Chikos ve Chikas
Sarsýntý Hadi Shake Shake
Sarsýntý Hadi Shake Shake
Sarsýntý Hadi Shake Shake
Chikos ve Chikas

ref:
Bu benim bir gece
Bu benim partim
hadi eðlenin
vücudunuzu sallayýn sallayýn
Bu benim bir gece
Bu benim partim
hadi eðlenin
Hoþgeldiniz Herkes

Bu benim bir gece
Bu benim partim
hadi eðlenin
vücudunuzu sallayýn sallayýn
Bu benim bir gece
Bu benim partim
hadi eðlenin
Hoþgeldiniz Herkes

Bu benim bir gece
Bu benim partim
hadi eðlenin
vücudunuzu sallayýn sallayýn
Bu benim bir gece
Bu benim partim
hadi eðlenin
Hoþgeldiniz Herkes

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019