A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genta Ismajli Feat. Dj Dalool

Guximi ➡ Courage

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Annonim


Guximi

When I love the music
Dj Dalool Genta
Take i know you beby

E ni muziken,
Tash o fillimi,
Prej teje nisem,
Mere guximin.

Mos hezito pse,
Me ty po du me kon bashk
....
Mere guximin tash.

Reff:(4x)
Une me ty une me ty
Po du me kan qdo nat
Une me ty une me ty

Sot po du veq me ty me kon ngat
Edhe fjalt qe i thu per mu Du mi ngu prap
Sot po du veq me ty me kon ngat
Edhe fjalt qe i thu per mu Po du mi ngu prap

Jo nuk jam ajo
Si une qdo dit nuk sheh
Jooohh Mos u ndalo
Per neser mos e le

Ref:(4x)
Une me ty une me ty
po du me kan qdo nat
Une me ty une me ty

Genta:
Krejt qka du eshte Me ty me kon ngat
Edhe fjalt qe i thu per mu Du mi ngu prap
Krejt qka du eshte Me ty me kon ngat
Edhe fjalt qe i thu per mu Du mi ngu prap

Ref:(4x)
Une me ty une me ty
Po du me kan qdo nat
Une me ty une me ty


Courage

They got lots of music
Dj Dalool Genta
Takin' over baby

I hear the music
It's the beginning now
I start with you
Take the courage
Woww
Don't hesitate, because
I want to be with you
Take the courage now

Ref.
With you, with you
I want to be every night
With you, with you

Today I just want to be near you
And the words you say about me
I want to hear again
Today I just want to be near you
And the words you say about me
I want to hear again

No, I am not the one
Someone like me you don't see every day
No
Don't stop
Don't leave it for tomorrow

Ref.
With you, with you
I want to be every night
With you, with you

All I want is
To be near you
And the words you say about me
I want to hear again
All I want is
To be near you
And the words you say about me
I want to hear again

Ref.
With you, with you
I want to be every night
With you, with you

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019