A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genta Ismajli

Anuloje ➡ Cancel It

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Arianaa


Anuloje

Mos më thuaj ndale dritën,
errësirës ja kam frikën.
Dua ti shoh sytë patjetër,
që ti kujtoj për gjithë jetën

REF:
Anuloje çdo takim që ke (çdo takim që ke)
Le ta dinë se (dinë se)
veç i imi je (veç i imi je)
Anuloje, anuloje thashë (anuloje thashë)
edhe nesër (nesër)
dua t'jemi bashkë (dua t'jemi bashkë)

(ti çdo... ti çdo...)

Se ti çdo puthje e çdo prekje
e bën në mënyrë perfekte
S'janë si ledhatimet tjera
që ngjasojnë në telenovela

REF 2x:
Anuloje çdo takim që ke (çdo takim që ke)
Le ta dinë se (dinë se)
veç i imi je (veç i imi je)
Anuloje, anuloje thashë (anuloje thashë)
edhe nesër (nesër)
dua t'jemi bashkë (dua t'jemi bashkë)


Cancel It

Don't say to me stop the light,
I'm scared of the dark.
I want to see your eyes immediately,
So I can remember them forever.

Cancel,any meeting you have (any meeting you have)
Let them know that(know that)
You are only mine (you are only mine)
Cancel it, I said cancel it (I said cancel it)
And tomorrow (tomorrow)
I want us to be together (I want us to be together)

Cause every kiss and every touch,
You do it in a perfect way.
They're not like other cuddles
That are like Soap-Operas

Cancel,any meeting you have (any meeting you have)
Let them know that(know that)
You are only mine (you are only mine)
Cancel it, I said cancel it (I said cancel it)
And tomorrow (tomorrow)
I want us to be together (I want us to be together)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019