A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genta Ismajli

Anuloje ➡ Annullalo

 Shqip ➡  Italisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  5

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Arben


Anuloje

Mos më thuaj ndale dritën,
errësirës ja kam frikën.
Dua ti shoh sytë patjetër,
që ti kujtoj për gjithë jetën

REF:
Anuloje çdo takim që ke (çdo takim që ke)
Le ta dinë se (dinë se)
veç i imi je (veç i imi je)
Anuloje, anuloje thashë (anuloje thashë)
edhe nesër (nesër)
dua t'jemi bashkë (dua t'jemi bashkë)

(ti çdo... ti çdo...)

Se ti çdo puthje e çdo prekje
e bën në mënyrë perfekte
S'janë si ledhatimet tjera
që ngjasojnë në telenovela

REF 2x:
Anuloje çdo takim që ke (çdo takim që ke)
Le ta dinë se (dinë se)
veç i imi je (veç i imi je)
Anuloje, anuloje thashë (anuloje thashë)
edhe nesër (nesër)
dua t'jemi bashkë (dua t'jemi bashkë)


Annullalo

Non dirmi di spegnere la luce,
Ho paura del buio.
Voglio vedere i tuoi occhi immediatamente,
Così posso ricordarli per sempre.

Annullalo, qualsiasi appuntamento che hai (qualsiasi appuntamento che hai)
Fagli sapere che (sapere che)
Tu sei solo mio (tu sei solo mio)
Annullalo , ho detto di annullarlo (ho detto di annullarlo)
E domani (domani)
Voglio che stiamo insieme (voglio che stiamo insieme)

Perché tu ogni bacio e ogni tocco,
Lo fai in modo perfetto.
Non sono come le altre coccole
Che sono come soap opera

Annullalo, qualsiasi appuntamento che hai (qualsiasi appuntamento che hai)
Fagli sapere che (sapere che)
Tu sei solo mio (tu sei solo mio)
Annullalo , ho detto di annullarlo (ho detto di annullarlo)
E domani (domani)
Voglio che stiamo insieme (voglio che stiamo insieme)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019