Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli Me Foto Të Reja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  62
[23-03-2011]
Megjithëse ka ardhur pranvera, në vendin tonë bën ende temperaturë dimri. Por, për këngëtaren sensuale Genta Ismajli nuk ka stinë. I shohim fotot e realizuara së fundi nga ajo, para fotografit Avni Selmani, të cilat janë më shumë se të nxehta. Por, kjo është Genta, e cila thyen çdo tabu.

Hajdeni djema "pini sonte" dhe shihni edhe këto foto të bukuroshes. Do të jetë ndonjë këngë e radhës me titull "horizontalisht" e Genta Ismajlit, por nga kjo foto veprimi shihet se është gati!
 (botasot)


Dergoi: loraloraKomente 8