Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hekuran Krasniqi Thotë Se Genta është Diva

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4
[24-12-2011]
Këngëtari i cili sapo ka sjellë në treg një baladë që po dëgjohet shumë, me titull "Sa zemra i ke ti", Hekuran Krasniqi, ka qenë i ftuar në programin "Pro Shqip" në Top Kosova Radio. Këngëtari ka rrëfyer shumë për muzikën, por që gjatë kësaj kohe, siç na tha, e pengojnë shumë padrejtësitë, që fatkeqësisht po e ulin cilësinë e këngëtarëve me vlerë.
Ndërsa, Hekurani në lidhje me duetet ka treguar se ato bëhen dhe forcojnë më shumë suksesin e një kënge, ndërsa për duetin me Gentën ka thënë vetëm një shprehje, se "Genta është diva". Artisti ka kohë që krijon këngë dhe për të tjerët, madje për këtë është i lumtur dhe i hapur për talentet e reja.
Në fund ai ka treguar se ky do ta gjejë ndërrimi i viteve, do të jetë në sheshin e Gjilanit, më pas në Prizren dhe më 1 janar në Prishtinë, duke kënduar.
 (vipat.info)


Dergoi: loraloraKomente 1