Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta ‘ngacmon’ Dhe Tregon Vartësinë E Saj

Nuk ka akoma asnjë votë

[20-08-2015]
Genta Ismajli është e njohur për stilin e saj në skenën shqipe që nga daljet e saj të para, ndërsa këtë vazhdon ta bëjë edhe në ditët e sotme.

Këngëtarja ka publikuar në Instagram një fotografi, në të cilën shfaqet e mbështetur në një divan e veshur e gjitha me rroba të zeza lëkure dhe në një pozicion provokues.

“E varur nga moda, fashioniste. Moda është droga ime”, ka shkruar Genta krahas fotografisë.

Mund ta pranojmë që këngëtarja gjithmonë ka pasur një stil të sajin të veshjes që vë në pah asetet e trupit të saj.
 (Indeksonline)Komente 0