Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gentës Apo Ritës I Shkon Më Shumë Ky Stil Flokësh?

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[21-09-2015]
Estrada jonë shumë herë shfaqen me stile të ndryshme. Madje shumë herë keni pyetur veten se prej nga i gjithë ky inspirim, mirëpo përgjigjet mund t’i gjeni sapo të shikoni tek këngëtaret e huaja.

Edhe Genta Ismajli siç duket kësaj radhe për flokët është inspiruar tek këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora.

Me flokë të lidhura lart mbi kokë dhe këtë stil jo të parë shumë herë, Rita është shfaqur para shumë kohe. Ndërsa Genta e ka sjellë së fundmi, por mbi të gjitha duket që i shkoj asaj. (Indeksonline)Komente 0