Më mbaj mend (për 1 muaj)

A Po Martohen Genta Dhe Getoar Selimi?

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[30-09-2015]
Genta dhe Getoari kanë dal në fotografi me kuaj. Mbase këta të dy kanë vendosur të martohen dhe të përgatiten për dasmë…

Derisa kolegët e tyre e kanë marrë nusen edhe me helikopter, këta të dy dasmën do e bëjnë me kuaj.

Siç dihet, Geti do marr princeshën e tij, Marina Vjollcën…

Po Genta, kë do ketë princ?
 (Gazeta Express)Komente 2