Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli Me Klip Të Paparë Ndonjëherë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[21-10-2015]
Ka disa ditë që këngëtarja Genta Ismajli është duke paralajmëruar klipin e saj të ri. Kënga me titull “Kishe” do të publikohet të shtunën mbrëma në ora 20:00.

Kështu ka paralajmëruar vetë këngëtarja përmes një mbishkrimi të cilit ia ka bashkangjitur edhe një video të shkëputur nga klipi i saj, raporton Indeksonline.

Nga pamjet e para duket që Genta po vjen me një videoklip tejet interesant dhe shumë stil.
 (Indeksonline)Komente 1