Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Kishe” Nga Genta Ismajli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[25-10-2015]
Këngëtarja Genta Ismajli sapo ka publikuar videoklipin e saj më të ri "Kishe".

Kënga është punuar nga Darko Dimitrov e ndërsa tekstin e saj e ka shkruar Avni Qahili.

Genta në video shfaqet mjaft seksi & e gjallë, në njërën nga skenat ajo shfaqet edhe me 2 gjarpërinj të cilët i mban në duar.

Ky nuk do të jetë projekti i saj i vetëm për këtë vit, pasi ajo ka treguar se në fund të këtij viti do të vijë me një baladë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Genta Ismajli - Kishe [Teksti dhe Klipi]

Komente 2