Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli, Beqare Apo Jo?!

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[27-11-2014]
Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po vazhdon të jetë e angazhuar në mbrëmje e evente të ndryshme muzikore.

Ajo së fundmi, lansoi edhe këngën “Maje”, me të cilën prezantohet edhe në “Kënga magjike”.
Tash e sa vite, ajo asnjëherë nuk pranon të flasë për jetën personale, të cilën e ruan me shumë kujdes.

Ismajli, vazhdon të ketë fansa të shumtë, por a mban ende statusin e një “beqareje”, pritet ta kuptojmë shumë shpejt.
 (Indeksonline)


      Genta Ismajli - Maje [Teksti dhe Klipi]

Komente 3