A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Genta Ismajli - S'mund Ta Them


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  34

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Teksti:

Arsim Bunjaku

Këngë e albumit:

"Mos Me Shiko"


Smund ta them
sa e humbur jam
kur shikoj ket oqean
kur e di qe perseri
spo kem fat ne dashuri

Si te jetoj larg nga ti
pa te par nje her me sy
mos mendo se e kam leht
zeri yt kur nuk me flet

Ref.
Une do te prisja
por te lutem tash me thuaj
a kishe mundur ti
te durosh veq ca muaj
une kur te vi pastaj
do tjem gjithmon e jotja
dhe sdot largohem kurr
edhe nese ndahet bota(2x)

Qdo minut sikur tme vret
nuk ka me keq se te jesh vet
ditet shkojne e zemra qan
kur e ndjeje se ste kam pran

Si te jetoj larg nga ti
pa te par nje her me sy
mos mendo se e kam leht
zeri yt kur nuk me flet

Ref.
Une do te prisja
por te lutem tash me thuaj
a kishe mundur ti
te durosh veq ca muaj
une kur te vi pastaj
do tjem gjithmon e jotja
dhe sdot largohem kurr
edhe nese ndahet bota(4x)


Ky tekst u dërgua nga baby_girl   Antoneta   thegamee
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019