Audio

Top 200

Genta Ismajli - Afer Teje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/03/2013

2013-03-06T19:12:08

E mirë është kjo natë kur pran meje je ti
dhe m'shikon me plot dashuri
më afrohesh ngadalë
e unë digjem e gjallë
dua të flas por s'kam kohë per fjalë
Ref.
Të gjithë sonte duken të lumtur
Por nuk ka më të lumtur se unë
Mjafton që të jem afer teje
Tjetër qka nuk dua më shumë

Të gjithë sonte duken të lumtur
Por nuk ka më të lumtur se unë
Mjafton që të jem afer teje
Tjetër qka nuk dua më shumë

Sa herë që të shohë
E sa herë që ti vjen
Zemrën time më zjarr ma rrëmben
Ti ishe gjithmonë dashuri e vërtet
Që në mua mbete për jetë

Ref.
Të gjithë sonte duken të lumtur
Por nuk ka më të lumtur se unë
Mjafton që të jem afer teje
Tjetër qka nuk dua më shumë (2x)

Të gjithë sonte duken të lumtur
Por nuk ka më të lumtur se unë
Mjafton që të jem afer teje
Tjetër qka nuk dua më shumë

Të gjithë sonte duken të lumtur
Por nuk ka më të lumtur se unë
Mjafton që të jem afer teje
Tjetër qka nuk dua më shumë

Mjafton që të jem afer teje
Tjetër qka nuk dua më shumë


Ky tekst u dërgua nga Medos
Më Shumë Këngë Nga Genta Ismajli:

Më Shumë...