A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Genta Ismajli - Nuk Je Per Asnje (S'je Per Aventure)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"The Best Albanian Girls"

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer '06"


Nuk është me si perpara
kurr me puthje për qdo nat
teper vonë e kam kuptuar
se një tjetër e ke pas

aaaaaaaaaaaaaaaaa...
aaaaaaaaaaaaaaaaa...

nuk është me sikur me parë

Refrain: 2x
Nuk je për asnjë
e po shkon me dy
ajo që të njeh
skalon me ty

Nuk je për asnje
sje per aventurra
ajo që të njeh
nuk të don më kurr

ndoshta ëndërr e ke pasur
te jetosh si n hare
qe dikujt ia lendon zemren
kjo per ty nuk është problem

aaaaaaaaaaaaaaaa...
aaaaaaaaaaaaaaaa...

nuk është me sikur me parë

Refrain: 2x
Nuk je për asnjë
e po shkon me dy
ajo që të njeh
skalon me ty

Nuk je për asnje
sje per aventurra
ajo që të njeh
nuk të don më kurr


Ky tekst u dërgua nga Mjellma
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019