A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Genta Ismajli - Choose


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Guximi"

Këngë e albumit:

"Planet Me"


La la la la la la
La la la la la la
La la la la la-ouu-ouuuuuuu

You say all the right things
That you know we wanna hear
And I catch your feelings
But I know that one thing is clear
We ain't commiting
We're just messin' around
But this is getting serious boy
Tripping me out

When I see you with her
I know it should be me
I feel my body breaking down
So hard to breathe

I know that you'd feel the same
If the image was change
Let me know where you stand
The decisions in your head

Chorus:
You've got to choose
You've got to choose
You've got to choose between
Between the two of us

You've got to choose
You've got to choose
You've got to choose
Between the two

La la la la la la
La la la la la la
La la la la la-ouu-ouuuuuuu

when you feel your energy


Ky tekst u dërgua nga Liridona
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019