Live Video

Genta Ismajli - Tani Ske Ku Shkon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/07/2008

2008-07-28T09:50:55deri kur do ta kuptosh se un jam fati yt
a e din qka je per mua a ste shohin syt
kemi lindur qe te jemi gjithmon te pandar
zemren time ta dhurova me shikim te par(re.2x)

tani ske ku shkon
ske ku ik prej meje
sonte ve nje gje
e dua prej teje
a po te mungoj naten kur je zgjuar
a po e veren se jam e dashuruar uuuuunnn

ti ke hyr tash thell ne mua dhe nuk del aq leht
je i pari dhe i fundit qe e kam ne jet
deri ne frymen e fundit
do te dua ty
asgje tjeter perveq teje
sdu te shoh me sy (ref.2x)

tani ske ku shkon
ske ku ik prej meje
sonte veq nje gje
e dua prej teje
a po te mungoj
naten kur je zgjuar
a po e veren se jam e dashuruar uuuuuunn


Ky tekst u dërgua nga Getathe Best
Më Shumë Këngë Nga Genta Ismajli:

Më Shumë...