A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Genta Ismajli - Do Te Jem Gjithmon E Jotja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/04/2013

2013-04-02T12:29:32

S´mund te them sa e humbur jam
kur shikoj kete oqean
kur e di qe perseri
s´po kem fat ne dashuri

Si te jetoj larg nga ti
pa te par nje here me sy
mos mendo se e kam lehte
zeri yt kur nuk me flet

(ref.x2)
Une do te prisja
Por Te lutem tash me thuaj
a kishe mundur ti
te durosh dhe ca muaj
une kur te vi pastaj
do t´jem gjithmon e jotja
dhe s´do t'largohem kurre
edhe nese ndalet bota.

çdo minute sikur t´me vret
nuk ka me keq se te jesh vete
ditet shkojne e zemra qan
kur e ndjej se s´te kam prane.

Si te jetoj larg nga ti
pa te pare nje here me sy
mos mendo se e kam lehte
zeri yt kur nuk me flet

(ref.x4)
Une do te prisja
Por Te lutem tash me thuaj
a kishe mundur ti
te durosh dhe ca muaj
une kur te vi pastaj
do t´jem gjithmon e jotja
dhe s´do t'largohem kurre
edhe nese ndalet bota.


Ky tekst u dërgua nga Besmmir - Dedicated To Besa.
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019