A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Genta Ismajli - Beat It


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/04/2012

2012-04-24T01:24:53

They Told Him Don't You Ever Come Around Here
Don't Wanna See Your Face You Better Disappear
The Fire's In Their Eyes And Their Words Are Really Clear
So Beat It Just Beat It

You Better Run You Better Do What You Can
Don't Wanna See No Blood Don't Be A Macho Man
You Wanna Be Tough Better Do What You Can
So Beat It But You Wanna Be Bad

Just Beat It Beat It Beat It Beat It
No One Wants To Be Defeated
Showin' How Funky Strong Is Your Fight
It Doesn't Matter Who's Wrong Or Right
Just Beat It Beat It
Just Beat It Beat It


Ky tekst u dërgua nga Genta`s Fan
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019