A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Genta Ismajli - Accident


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Guximi"

Këngë e albumit:

"Planet Me"


Come to me suddenly
tell me do you wait on faith
cuz i'm feelin' out the ordinary
no baby please come to me
see me more than twice a day
That's straight...

Baby if you wanna come and get it
come in if you let it
I wanna someone say it

CHORUS:
The way you looking at me
looking so familiar baby
your heart is unpredictable baby
you ain't an accident at all
Can somebody help me
.........................
.........................
i said you ain't an accident at all

Standing there with your boys
trying to work it like you shy
your spiritual, powerful how you comign from the other side
deny (tell me if your really ready)
Are you ready?

CHORUS:
The way you looking at me
looking so familiar baby
your heart is unpredictable baby
you ain't an accident at all
Can somebody help me
......................
.........................
i said you ain't an accident at all

the way you looking at me
looking so familiar to me baby
your heart is unpredictable

CHORUS:
The way you looking at me
looking so familiar baby
your heart is unpredictable baby
you ain't an accident at all
Can somebody help me
......................
.........................
i said you ain't an accident at all


Ky tekst u dërgua nga Besarta M. 23
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019