A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Genta Ismajli - River Deep Montain High  (Feat. Aurela Gace)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/12/2011

2011-12-27T11:43:40

Featuring

Aurela Gaçe


When I was a little girl I had a rag doll
The only doll I've ever owned
Now I love you just the way I loved that rag doll
But only now my love has grown
And it gets stronger in every way
And it gets deeper let me say
And it gets higher day by day

[Chorus]
Do I love you my oh my
River deep mountain high
If I lost you would I cry
Oh how I love you baby baby baby baby

When you were a young boy did you have a puppy
That always followed you around
Well I'm gonna be as faithful as that puppy
No I'll never let you down
Cause it goes on and on like a river flows
And it gets bigger baby and heaven knows
And it gets sweeter baby as it grows

[Chorus]

I love you baby like a flower loves the spring
And I love you baby like a robin loves to sing
And I love you baby like a schoolboy loves his bag
And I love you baby river deep mountain high


Ky tekst u dërgua nga  loralora
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019