A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Genta Ismajli - Feel  (Feat. Ardian Bujupi & Dj Dalool)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  304

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/01/2015

2015-01-05T08:00:04

Featuring

Dj Dalool

Featuring

Ardian Bujupi

Muzika:

Dj Dalool

Teksti:

Ardian Bujupi

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Video Produksioni:

Entermedia


1. (Genta)
Ëndërr mbajëm, ose ndalëm pak nuk rrezikon (o on)
Rri si n'ajër, se gjen fjalën dot që më mungon (o on)
Mos e le dhe pak, mos më gjatë, nuk kemi shumë kohë
Merre me ngut, je shumë sigurt, vetëm ti mu afro

Ref. 1x (Ardian & Genta)
You never get higher (ou o), Baby you just rise to the top (i ye)
U will miss the time (ou o), U will never feel like, feel like this again

2. (Genta)
Nisu në sulm, nuk ke çfarë humb, nëse me mua je
Shumë ti pak unë, shumë ti pak unë, të më ndjeje (e e e)
Mos e le dhe pak, mos më gjatë, nuk kemi shumë kohë
Merre me ngut, je shumë sigurt, vetëm ti mu afro

Ref. 1x (Ardian & Genta)
You never get higher (ou o), Baby you just rise to the top (i ye)
U will miss the time (ou o), U will never feel like, feel like this again


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019