Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Genta Ismajli - Feel  (Feat. Ardian Bujupi & Dj Dalool)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  303

Featuring

Dj Dalool

Featuring

Ardian Bujupi

Muzika:

Dj Dalool

Teksti:

Ardian Bujupi

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Video Produksioni:

Entermedia


1. (Genta)
Ëndërr mbajëm, ose ndalëm pak nuk rrezikon (o on)
Rri si n'ajër, se gjen fjalën dot që më mungon (o on)
Mos e le dhe pak, mos më gjatë, nuk kemi shumë kohë
Merre me ngut, je shumë sigurt, vetëm ti mu afro

Ref. 1x (Ardian & Genta)
You never get higher (ou o), Baby you just rise to the top (i ye)
U will miss the time (ou o), U will never feel like, feel like this again

2. (Genta)
Nisu në sulm, nuk ke çfarë humb, nëse me mua je
Shumë ti pak unë, shumë ti pak unë, të më ndjeje (e e e)
Mos e le dhe pak, mos më gjatë, nuk kemi shumë kohë
Merre me ngut, je shumë sigurt, vetëm ti mu afro

Ref. 1x (Ardian & Genta)
You never get higher (ou o), Baby you just rise to the top (i ye)
U will miss the time (ou o), U will never feel like, feel like this again


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Kartolina

  • 2016-06-09 11:21:51
    Mos e le dhe pak, mos më gjatë,
    nuk kemi shumë kohë

Krijo Një Kartolinë


Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017