A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Genta Ismajli - Papi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  57

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/08/2018

2018-08-04T15:18:24

Muzika & Orkestrimi:

Alandy

Teksti:

Endrit Mumajesi

Video Produksioni:

MAX Production


Sientame una locura
a mi encanta
quando tu me digas que
el dolor se fue
Tocame a tu manera
a mi encanta
quando tu me digas que
Dame papi, dame papi
como lo quiero

(como lo quiero)

Qka ke menu
koha ka kallxu
se nuk ke gabu tum dasht ti
ayaayayy tash e ke msu
u dasht mu largu
e me t'lan vetem
me t'mungu mi dit fajet

Se kur te prekemi, prekemi, prekemi bashk
i harrojna krejt, bohna FIRE
se kur te puthemi, puthemi, puthemi
bashk e bojna nje, zemer n'ajer

[REF. 2x:]
A dale dale dale dale papi
nuk muj pa ty, falem s'e dita
A dale dale dale dale papi
du mu kan prap, prap tu diablita

(como lo quiero)

Sa fore po i bon
po jo me mu
se une ti kuptoj
te la vet me lujt
e krejt e din ala
ti vdes per mu
m'don po s'ma thu
m'don po s'ma thu

Se kur te prekemi, prekemi, prekemi bashk
i harrojna krejt, bohna FIRE
se kur te puthemi, puthemi, puthemi
bashk e bojna nje zemer n'ajer

[REF. 2x:]
A dale dale dale dale papi
nuk muj pa ty, falem s'e dita
A dale dale dale dale papi
du mu kan prap, prap tu diablita

(como lo quiero)

Dame papi, dame papi
como lo quiero

como lo quiero

como lo quiero

como lo quiero


Ky tekst u dërgua nga  dionaKartolina (2)

2018-08-06 08:51:38

Ti vdes për mu
M'don po s'ma thu
2018-08-05 15:20:11
Sientame una locura
a mi encanta
quando tu me digas que
el dolor se fue

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019