A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Genta Ismajli - Zjarr


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/03/2019

2019-03-30T19:27:49

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Endrit Mumajesi

Video Produksioni:

BUG Production


Ke thon jom nxon,t'thirri ma vone, ok my baby
Kerrin ta njoh, une t'kom pa n'gjiro qytetit
E ti vetes ja bon, nese nervat mi qon
Me mu ti mos guxo
Zemer je ka harron, se...

Ref.:
Zjarr zjarr per ty bona, krejt i djegi nuk pendona
Zjarr zjarr per ty bona te du shume e mos bo lojna

Aa-a a a a a
Jo mos bo lojna
Aa-a a a a a
Jo mos bo lojna

Mshitesh si engjull sikur sbon sen ah q-qa qa je ti
Une sdu vet me ta nxi kejt e ti you know me

E ti vetes ja bon nese nervat mi qon
Me mu ti mos guxo
Zemer je ka harron,se...

Ref.:
Zjarr zjarr per ty bona, krejt i djegi nuk pendona
Zjarr zjarr per ty bona, te du shume e mos bo lojna

Aa-a a a a a
Jo mos bo lojna
Aa-a a a a a
Jo mos bo lojna

Zjarr zjarr per ty bona, krejt i djegi nuk pendona
Zjarr zjarr per ty bona, te du shume e mos bo lojna

Aa-a a a a a
Jo mos bo lojna
Aa-a a a a a
Jo mos bo lojna


Ky tekst u dërgua nga  noozGeKartolina (3)

U krijua nga Rina 2019-07-24 17:58:28
M'shitesh si engjull
Sikur s'bon sen
Ah qa je ti!
Unë s'du vetë
Me ta nxi kejt
E ti, you know me
2019-04-08 18:28:09
Ke thon jom nxon
T'thirri ma vonë, ok my baby
Kerrin ta njoh
Unë t'kom pa n'gjiro qytetit
E ti vetes ja bon
Nëse nervat mi qon
2019-03-31 10:13:53
Zjarr, zjarr për ty bona
Krejt i djegi, nuk pendona
Zjarr, zjarr për ty bona
Të du shumë e mos bo lojna

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019