Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Genti Deçka - Drerët Janë Më Të Mirë Se Njerëzit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2014

2014-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Mbretëresha E Dëborës (Frozen)"Drerët janë më të mirë se njerëzit
Sven, a mendon se kam të drejtë?

O njerëzit të godasin, të shajnë dhe t'mashtrojnë
Secili nga ne është i keq, përveç teje
Faleminderit mik

Por njerëzit kanë aromë më t'mirë se drerët
Sven, a mendon se kam të drejtë?

Dhe kjo është e vërtetë
Të gjithë përveç teje
Më kape
Le ta mbyllim për sot

Natën e mirë
Mos lër acarin të të ngrijë