Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Genvis & Arta Kabashi - Humbur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/07/2019

2019-07-31T10:13:15+00:00

Më Shumë Nga

Arta Kabashi

Muzika:

Arta Kabashi

Muzika & Teksti:

Genvis"Humbur" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Genvis & Arta Kabashi.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Genvis & Arta Kabashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Vjollca Osmani - Humbur

Nuk e besoja
Se do ndryshoja kaq shume
Nuk i tregoja
Sa shume e doja dhe une
Jo s'e kuptova
Pse me mungonte çdo dite
Veten genjeja
dhe sot ta dua kam frike

Ah-ha-ah A-ha-a...

REF. x2:
Sa here jam shtrire ne krahet e tu
Sa here je shtrire ne krahet e mi
Askush me nuk na beson
E humbur jam une
I humbur je ti

Pse e urreja
ndjenjen qe kisha ne shpirt
Pse i besuam
ne njeri-tjetrit s'e di
Ditet kalonin
ato me sillnin tek ti
Jo s'e pranoja,
www.teksteshqip.com
jo s'mund te ktheja tani

Ah-ha-ah A-ha-a...

REF. x2:
Sa here jam shtrire ne krahet e tu
Sa here je shtrire ne krahet e mi
Askush me nuk na beson
E humbur jam une
I humbur je ti

E prape, e prape une di
Te them me fal
Per lotet e tu
per lotet e mi une kam faj

Ndaj... sa here...

REF. x2:
Sa here jam shtrire ne krahet e tu
Sa here je shtrire ne krahet e mi
Askush me nuk na beson
E humbur jam une
I humbur je ti

Samanta Karavella - Humbur

Nuk e besoja
Se do ndryshoja kaq shume
Nuk i tregoja
Sa shume e doja dhe une
Jo s'e kuptova
Pse me mungonte çdo dite
Veten genjeja
dhe sot ta dua kam frike

Ah-ha-ah A-ha-a...

REF. x2:
Sa here jam shtrire ne krahet e tu
Sa here je shtrire ne krahet e mi
Askush me nuk na beson
E humbur jam une
I humbur je ti

Pse e urreja
ndjenjen qe kisha ne shpirt
Pse i besuam
ne njeri-tjetrit s'e di
Ditet kalonin
ato me sillnin tek ti
Jo s'e pranoja,
www.teksteshqip.com
jo s'mund te ktheja tani

Ah-ha-ah A-ha-a...

REF. x2:
Sa here jam shtrire ne krahet e tu
Sa here je shtrire ne krahet e mi
Askush me nuk na beson
E humbur jam une
I humbur je ti

E prape, e prape une di
Te them me fal
Per lotet e tu
per lotet e mi une kam faj

Ndaj... sa here...

REF. x2:
Sa here jam shtrire ne krahet e tu
Sa here je shtrire ne krahet e mi
Askush me nuk na beson
E humbur jam une
I humbur je ti

Bon Bon Band - Humbur

Me kujtohen ne fillim,
ledhatimet pa mbarim,
si me puthje cdo sekond
s'do te nderroja me askend

Po e ndjej qe po mbaron,
qe tani po me mungon,
si i marre me kot do pres,
ne k'te vend ku vinim shpesh

Do kerkoj atje,
do kerkoj per ne,
Po s'do jesh aty,
s'do jemi te dy,

Do kerkoj atje,
do kerkoj per ne,
Po s'do jesh aty,
s'do jemi te dy,

Une e di do mbijetoj,
dhe kte here do ta kaloj,
edhe pse ne te vertet,
te harroj nuk eshte e lehte,

Kur kujtimet do te pushtojne,
dhe nga gjumi te te zgjojne,
do mendosh me lote ne sy,
kohen ku ishim te dy,

Do kerkosh atje,
do kerkosh per ne,
Por s'do jem aty,
s'do jemi te dy,

Do kerkosh atje,
do kerkosh per ne,
Por s'do jem aty,
s'do jemi te dy,

Te ndjej larg,
ne k'te nate,
je shume larg,
jam shume larg.

Do kerkosh atje,
do kerkosh per ne,
Por s'do jem aty,
s'do jemi te dy
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet