Gersa Pjetri
Gersa Pjetri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Gersa Pjetri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore dasmash. Më datë 29 Maj 2019, Gersa Pjetri publikon videoklipin "Dielli Im". Teksti i këngës u shkrua nga Gersa Pjetri. Më datë 18 Tetor 2019, Gersa Pjetri & Edi Gjata publikojnë videoklipin "O Bukuri". Më datë 14 Korrik 2023, Gersa Pjetri publikon videoklipin "Më Bëj Dritë". Teksti dhe orkestrimi i këngës u përgatitën nga Vullnet Ibraimi. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Vullnet Ibraimi....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1