Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerta Heta, Nje Mami Shembullore

Nuk ka akoma asnjë votë

[01-05-2012]
I eshte larguar ekranit, por jo dashurise se saj se perjetshme, radios. Nderkaq, zeri i saj na shoqeron ne cdo reklame te kompanise celulare Vodafone. Megjithate, per hir te se vertetes, familja e re dhe memesia e ka larguar tashme nga jeta aktive e dikurshme.

Behet fjale per Gerta Heten, kengetaren dhe prezantuesen e njohur, qe pikerisht dje ka festuar njevjetorin e vogelushes se saj Luna, se ciles i eshte perkushtuar maksimalisht gjate kesaj kohe. Madje, me humor pohon se "prej nje viti jam me profesion nene shembullore".
 (vipat.info)Komente 0